KiikEst OÜ pakub järgmiseid teenuseid:

Kiikingukiige ekspluateerimise kiirkoolitus

Viime läbi koolitusi kiige kasutamiseks ning ekspluateerimiseks. Koolitus hõlmab kiikede transpordi, (de)monteerimise ning kasutamisega seotud teemasid. Koolituse käigus selgitatakse kõike vajalikku, et tagada kiige ohutu kasutamine ning meeldiv aja veetmine või sportimine. Eesti Kiikinguliit tegeleb põhjalike mitmepäevaste koolituste läbi viimisega. Koolituste käigus omandatakse teoreetilised teadmised ning kinnistatakse praktilised oskused järgmistel teemadel: kiikingu füüsika, ohutustehnika, kiikumistehnikad, sidumistehnikad, kiigeplatsi valik, kiikede püstitamine ning maha võtmine, (de)monteerimine ja transport. Koolituse lõpus on võimalik sooritada vastav eksam, omandamaks kiikinguinstruktori või -kohtuniku tunnistust.

Kiige remonttööd ning taastamine

Kiikede remondi all võib lihtsamas tähenduses silmas pidada kuludetailide (poldid, mutrid, turvarihmad, trossid, pingutusrihmad, tõmmitsad jne) uuendamist ja asendamist. Tõsisemate probleemide korral (katkised postid, probleemsed keevisliited, mõrad konstruktsioonis, värvikahjustused jne) tuleb kiik toimetada meile. Kontrollime kiige konstruktsiooni kvaliteeti, vajadusel asendame katkised detailid, uuendame värvkatte ning teostame muud vajalikud toimingud, et Teie kiik oleks taas nagu uus. Teostatavate tööde osas leiame konsultatsioonide käigus parimad lahendused.

Kiikede transport

Selleks, et Teie elu veelgi mugavamaks teha, pakume ka transporditeenust. Kui soovite oma kiige värvi taastada või on vaja teostada keevitustöid või muid suuremamahulisi remonttöid, tuleme ise Teie kiigele järele ning toome hiljem ka tagasi.

Täpsema info saamiseks võta meiega ühendust.